Morgan Stanley: пандемія коронавірусу позбавила Tesla конкурентів в сфері електрокарів

Tesla вже довгий час є лідером в сфері електротранспорту. Цього року експерти очікували, що великі автоконцерни, такі як VW і Ford, зможуть нарешті увійти в цю індустрію з власними електрокарами і нав’язати конкуренцію компанії Ілона Маска. Однак пандемія COVID-19 змусила аналітиків переглянути прогнози, а автогігантів – призупинити своїм програми.

Незважаючи на те, що коронавірус також завдав шкоди бізнесу Tesla, американська корпорація спочатку перебувала в більш виграшній позиції, ніж будь-який її передбачуваний конкурент. Про це пише Нightech+ з посиланням на Morgan Stanley.

«Чим довше відкладаються EV-програми конкурентів, тим більшу перевагу отримує, на нашу думку, Tesla в електрифікації з точки зору споживача», – впевнений автомобільний аналітик Адам Джонас.

Перевагами Tesla перед конкурентами є відсутність профспілок і здатність оперативно реагувати на зміни ринку, в порівнянні з великими автоконцернами, вважає Electrek.

«Ми вважаємо, що ця ситуація в цілому піде на користь Tesla в середньостроковій перспективі, оскільки буде менше конкуренції з боку якісних електромобілів, і ці зміни можуть ненавмисно допомогти компанії зберегти позиції в області автономних автомобілів», – підсумував Джонас.

Проте Tesla все одно скоротить зарплату і звільнить частину співробітників через коронавируса.

Фото: Reuters