Міжнародна платіжна система LEO в топ-5 лідерів ринку грошових переказів: підсумки НБУ за 6 місяців 2020 року

Вчора Нацбанк опублікував статистику грошових переказів по Україні за перше півріччя 2020 року. Міжнародна платіжна система LEO, платіжною організацією якої є фінансова компанія Леогеймінг Пей, утримує п’яте місце у рейтингу найбільших учасників ринку. Більш детально – у звіті регулятора. За підсумком першого кварталу 2020 року МПС LEO також увійшла в топ-5 лідерів галузі

При цьому 95% обороту серед всіх систем грошових переказів, створених резидентами, забезпечують саме небанківські фінансові установи.

«Коронакриза зробив 2020 рік дуже складним для фінансового ринку. Але зупинити динаміку грошових переказів йому не вдалося: ми можемо спостерігати і підвищення середнього чека, і збільшення обороту по платежах в рамках МПС LEO. Вкотре лояльна тарифна політика і активна робота кожного з наших учасників приносить свої позитивні результати», – заявила глава Леогеймінг Пей Альона Дегрік Шевцова.

Більш детально про зростання грошових переказів регулятор розповів на своїй facebook-сторінці. $1 187 млн ​​на еквіваленті або більше 20% від усіх надходжень припадає на перекази до України. Це на 8% більше, ніж в першому півріччі 2019 року. Середній чек переказів до України зріс на 5,4% – з $ 355 до $ 374. З України було ж було зроблено переказів на $ 212 млн. Це на 26,2% більше, ніж за перше півріччя 2019 року. Збільшення середньої суми склало 29,1%: з $358 до $462.

За 6 місяців 2020 року міжнародна платіжна система LEO збільшила оборот транзакцій в 6,8 раз, а кількість самих транзакцій – в 2,6 рази. На даний момент в платіжній системі 20 учасників, серед яких три комерційні банки (IBOX Bank, Sky Bank і Concord Bank) і 17 небанківських фінансових установ: ФК «Система» (бренд Sistema), ФК «Свіфт Гарант» (бренд City24), ФК «Старманія», ФК «Бізнес Рітейл Груп і інші лідери галузі.