Міжнародна платіжна система LEO увійшла в топ-5 лідерів ринку грошових переказів України: підсумки НБУ за I квартал 2020 року

Національний банк опублікував статистику діяльності систем грошових переказів за перший квартал 2020 року. Міжнародна платіжна система LEO, платіжною організацією якої є фінансова компанія Леогеймінг Пей, увійшла в топ-5 лідерів ринку за сумою грошових переказів. Більш детальну інформацію можна дізнатися з офіційного звіту регулятора. Нагадаємо, за підсумком 9 місяців 2019 року МПС LEO була на сьомому місці цього рейтингу.

«Міжнародна платіжна система LEO» показує відмінну динаміку розвитку, і ми раді підтверджувати її конкретними цифрами. Середній чек за внутрішньодержавними і міжнародними переказами очікувано зростає, але з ним ростуть і виклики, які стоять перед бізнесом у ці непрості часи. Впевнена, вміння правильно реагувати на ці виклики, яке демонструють всі наші учасники, і є головним критерієм успіху», – прокоментувала директор фінансової компанії Леогеймінг Пей Альона Дегрік Шевцова.

Зростання суми переказів – дійсно важливий показник. Як повідомляє Нацбанк, обсяг приватних переказів в Україну за традиційними і неформальними каналами з січня по березень склав понад $ 2,9 млрд. З України за кордон – майже $ 154 млн. Зростання суми по переказам в Україну склало 4%, з України – на цілих 40 %. Найпопулярніші країни-донори не змінилися: найбільше грошей в Україну надійшло з США, Ізраїлю, Італії, РФ та Польщі.