Міжнародна платіжна система LEO про тренди українського ринку грошових переказів 2021 року

Динаміка грошових переказів в Україні завжди була одним з головних показників реального стану української економіки. Останні роки спостерігалося постійне зростання міжнародних переказів до нашої країни, все більше закріплюючи за Україною становище країни-реципієнта грошових переказів. Цьому не завадила навіть пандемія коронавірусу. Про те, як результати 2020 року в галузі формують тренди 2021-го, нам розповіли в міжнародній платіжній системі LEO.

«2021 рік має стати роком відновлення і росту. Це не оптимістичний прогноз, а логічний висновок: згідно з даними НБУ, за 11 місяців 2020 року об’єм переказів зріс на 1,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, в якому не було локдаунів, закриття кордонів тощо. Різниця в цифрах – $ 196 млн. Тому можна говорити про зростання, особливо після старту масової вакцинації», – заявила глава фінансової компанії Леогеймінг Пей МПС LEO Альона Дегрік Шевцова.

Серед інших важливих чинників впливу на ринок грошових переказів міжнародна платіжна система LEO називає стабілізацію надходжень в Україну від трудових мігрантів, збереження позицій касових переказів через популярні системи після скасування суворих карантинних обмежень, а також планове зростання середнього чека за гривневими переказами всередині країни.

Міжнародна платіжна система LEO налічує 21 учасник, серед яких чотири комерційні банки (IBOX Bank, ComInBank, Sky Bank і Concord Bank), а також 18 небанківських фінансових установ: ФК «Система» (бренд Sistema), ФК «Свіфт Гарант» (бренд City24 ), ФК «Стармані», ФК «Бізнес Рітейл Груп та інші лідери галузі.