Мінфін повідомив, коли в Україні з’явиться додаток касового апарату в смартфоні

Міністерство фінансів і ДПС анонсували запуск безкоштовного фіскального застосунку для програмного РРО (реєстратор розрахункових операцій). Вже протягом кількох місяців тестова версія програми стане доступною і безкоштовною. Про це повідомляє сайт Мінфіну.

Протягом цього місяця підприємці отримають можливість ознайомитися з додатком в Електронному кабінеті платника податків. Їм пропонується протестувати програму і висловити свої ідеї щодо його удосконалення.

З 1 серпня 2020 року додаток стане доступним для повноцінного використання всім бажаючим. У той же час, використання програмного РРО, для певних видів діяльності II-IV груп фізичних осіб-підприємців, стане обов’язковим з 1 січня 2021 року.

«Введення програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності. Споживачі, в свою чергу, за лічені хвилини зможуть перевірити наявність виданого чека в базі даних ДПС. У разі його відсутності і видачі чека з порушенням законодавства покупець матиме право на відшкодування частини витрат на придбання товару», – йдеться в заяві Мінфіну.

Нагадаємо, уряд представив електронні паспорти в додатку «Дія»

Фото: Reuters