Мінціфри запустило відеокурс, що навчає оплаті комунальних послуг онлайн

Мінцифри запустило освітній курс «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома» на платформі «Дія. Цифрова освіту». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Фьодоров.

«Оплата комунальних платежів онлайн — це єдиний безпечний для здоров’я варіант оплати під час карантину! Освітній серіал допоможе громадянам, особливо людям поважного віку, навчитися різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів: на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних застосунках банків. Участь в освітньому серіалі взяли заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк і експерт із онлайн-платежів Святослав Комаха», – написав міністр.

Курс являє собою серію коротких відео, присвячених оплаті комунальних послуг: на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжних сервісів, на сайтах банків і в мобільних додатках банків.

Оскільки саме літні люди знаходяться в зоні ризику коронавірусу, основною метою курсу є їх навчання оплаті комунальних послуг через інтернет і мінімізації необхідності виходити на вулицю.

Також Мінцифри разом з Нацбанком запустять курс з фінансової грамотності для українців.

Фото: Reuters