Маркетингова платформа Mastercard Більше: що це таке

3 лютого компанія Mastercard представила оновлену програму лояльності для українських користувачів – Mastercard Більше. З її допомогою власники карток зможуть отримувати винагороди, а також користуватися спеціальними сервісами і можливостями за безготівкові оплати.

Види бонусних балів відрізняються в залежності від типів карт. Так, золоті бали будуть нараховуватися на картки, які брали участь в Програмі винагород Mastercard. На інші типи карток будуть нараховуватися срібні бали – 1 бал за кожну оплату від 50 грн. При оплаті в інтернеті або через цифрові гаманці (Apple Pay, Google Pay, Mi Pay, Garmin Pay, Masterpass) – офлайн або онлайн – користувачі отримають вже від 2 до 3 срібних балів.

Користувачі платформи Mastercard Більше зможуть взяти участь у майстер-класах шеф-кухаря і ресторатора Ектора Хіменеса-Браво в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі.

Також спеціально для користувачів Mastercard Більше український бренд BEVZA створив ексклюзивну урбан-колекцію одягу та аксесуарів, яку неможливо купити за гроші. Користувачі платформи зможуть отримати речі тільки в обмін на оплати картками Mastercard.

А засновник проекту «Цікавий Київ» і співзасновник Dream Kyiv Арсеній Фінберг підготував для користувачів Mastercard унікальну екскурсію по ранковому Києву на електроскутерах.