Марк Цукерберг заявив, що Facebook не буде змінювати свої правила через бойкот рекламодавців

Марк Цукерберг під час онлайн-конференції повідомив співробітникам Facebook, що не дивлячись на бойкот рекламодавців сосмережа не змінюватиме політику модерації щодо «мови ворожнечі», пише The Information.

«Ми не будемо міняти наші правила, або підходи, або що-небудь ще через загрозу втратити невелику частину прибутку або будь-яку частину прибутку», – заявив Цукерберг.

Він упевнений в тому, що компанії незабаром повернуться в соцмережу. За його словами, бойкот – це справа «репутації і партнерства», а не економічного тиску, оскільки основний прибуток Facebook приносить малий бізнес, а не великі рекламодавці.

Цукерберг пообіцяв зустрітися з представниками правозахисних організацій, які запустили кампанію «Зупинити ненависть заради прибутку» (Stop Hate for Profit). Однак, незважаючи на це, він продовжить наполягати на своїй позиції.

«Якщо хтось загрожує вам, це ставить вас в положення, яке тільки ускладнює виконання їх умов, адже це буде виглядати як капітуляція і створюватиме поганий стимул для інших в майбутньому», – підсумував бізнесмен.

Раніше ми розповідали, як в Facebook відреагували на протест рекламодавців

Фото: Reuters