LinkedIn скоротить майже 1000 співробітників через пандемію

LinkedIn заявив, що скоротить близько шести відсотків співробітників (960 робочих місць) через кризу, викликану пандемією COVID-19, повідомляє Engadget.

«LinkedIn не застрахований від наслідків глобальної пандемії», – написав генеральний директор Райан Росланський в електронному листі співробітникам. «COVID-19 надає стійкий вплив на попит кадрів, як в нашому бізнесі, так і в нашій компанії». За словами топ-менеджера, «є ролі, які більше не потрібні, оскільки компанія пристосовується до скорочення найму в США і в усьому світі».

Є деякі інші фактори, пов’язані з цим рішенням. LinkedIn об’єднує два медіа-підрозділи – LinkedIn Marketing Solutions і бізнес Talent Solutions – щоб уникнути «внутрішнього дублювання дорогих платформ, систем і інструментів».

Звільнені співробітники зможуть залишити собі пристрої, надані LinkedIn, і отримають вихідну допомогу за не менше, ніж десяти тижнів. LinkedIn також надасть 12 місяців безперервного медичного страхування тим, хто знаходиться в США, і шість місяців для співробітників в інших країнах, а також запустить шестимісячну програму, щоб допомогти людям знайти нові робочі місця.

Нагадаємо, Uber скоротить 600 робочих місць в Індії і 23% співробітників по всьому світу

Фото: Reuters