LG може покинути ринок смартфонів

Після шести збиткових років і вкладень в 5 мільярдів доларів LG збирається покинути ринок смартфонів. Korea Herald повідомляє, що генеральний директор Квон Бонг Сік в посланні співробітникам заявив, що настають великі зміни. Посилаючись на жорстку конкуренцію на ринку мобільних телефонів, офіційний представник LG розглядає можливість «продажу або скорочення бізнесу смартфонів».

Квон, який посів керівну посаду в LG на початку 2020 року, пообіцяв, що мобільний підрозділ стане «прибутковим до 2021 року». Він не пояснив, як він планує це зробити, крім випуску нових телефонів з «вау-факторами, щоб залучити споживачів».

LG також представила свою версію гнучкого смартфона, дебют якого очікується в цьому році. Однак він буде позиціонуватися як пристрій преміум-класу, і цього може бути недостатньо, щоб повернути постійно скорочується частку ринку LG. За даними StatCounter, вона впала до 1,7 відсотка в грудні 2020 року.

Повідомляється, що в своєму посланні співробітникам Квон повідомив, що деякі з працівників – потенційно близько 60% – будуть переведені в інші підрозділи LG. Неясно, чи залишаться інші 40% в компанії або будуть звільнені. Ймовірно, що LG може зберегти свої напрацювання. Одна з причин, по якій Sony так довго зберігала свій мобільний підрозділ, полягає в тому, що вона також може використовувати мобільні технології в інших своїх гаджетах.

Нагадаємо, T-подібний смартфон LG Wing представлять 14 вересня