LeoWallet тепер доступний і в AppGallery – магазині додатків Huawei з бонусами для клієнтів

У березні компанія Huawei презентувала нову лінійку смартфонів серії P40, в яких недоступні сервіси від Google. Базовим магазином додатків став AppGallery власної розробки Huawei, який працює з 2018 року і вже підтримує найпопулярніші серед українців програми. Тепер до них приєднався і електронний гаманець LeoWallet, який був запущений в квітні 2019 року і вже зібрав більше 30 000 користувачів по всій Україні.

Встановити LeoWallet на AppGallery

AG-версія гаманця має той самий функціонал, що і на Google Play. До того ж, на честь старту на новій платформі LeoWallet дарує 20 грн на кешбек-рахунок всім новим користувачам. Акція триватиме до кінця квітня.

«Будь-який продукт для користувача смартфонів йде туди, де є аудиторія, якій необхідний якісний сервіс. LeoWallet – не виняток, адже основа наших клієнтів – це Android -користувачі, серед яких чимало власників Huawei. Ми раді новому запуску і готові допомагати нашим клієнтам освоїтися на новій платформі», – розповіла проект-менеджер LeoWallet Маріам Матіашвілі.

Про AppGallery

AppGallery – платформа компанії Huawei, яка входить в топ-3 найпопулярніших глобальних магазинів додатків. Вона охоплює понад 170 країн і аудиторію в понад 400 млн користувачів по всьому світу. Платформу AppGallery розвиває більше 1,3 млн розробників.

AppGallery також використовує сервіси для ефективної і безпечної роботи мобільних пристроїв. Детальніше про платформу можна дізнатися за посиланням. Більше про Huawei Mobile Services і еко-систему Huawei можна дізнатися на спеціалізованому сайті.

Про LeoWallet

LeoWallet, www.leowallet.net – український електронний гаманець, створений на базі продукту електронні гроші НПС «Простір». Для реєстрації в LeoWallet потрібен тільки номер мобільного телефону. Всі платежі доступні без обмежень (з загальними лімітами на використання електронних грошей національної платіжної системи «Простір» ви можете ознайомитися в розділі «ліміти»). Емісію електронних грошей здійснює АБ «Укргазбанк» – державний комерційний банк, який існує з 1993 року.