LeoWallet номінували на звання кращого електронного гаманця за версією PaySpace Magazine Awards 2020

Електронний гаманець LeoWallet увійшов до списку номінантів премії PaySpace Magazine Awards 2020 – в категорії «найкращий електронний гаманець». Про це стало відомо з сайту премії, організованої експертним виданням PaySpace Magazine.

Крім LeoWallet, в номінації беруть участь ще 7 гаманців від провідних українських банків і фінансових компаній. Підтримати номінанта можна за цим посиланням.

«З моменту запуску LeoWallet у нас була чітка мета розвивати продукт, який потрібен користувачам. Наша стратегія виправдовує себе: кількість користувачів і середній чек зростає, а розробка не зупиняється. Ми дуже раді, що наші досягнення помітні всьому ринку», – прокоментувала проект-менеджер LeoWallet Маріам Матіашвілі.

LeoWallet, www.leowallet.net – український електронний гаманець, створений на базі продукту електронні гроші НПС «Простір». Для реєстрації в LeoWallet потрібен тільки номер мобільного телефону. Всі платежі доступні без обмежень (з загальними лімітами на використання електронних грошей національної платіжної системи «Простір» ви можете ознайомитися в розділі «ліміти»). Емісію електронних грошей здійснює АБ «Укргазбанк» – державний комерційний банк, який існує з 1993 року.