LeoWallet запускає поповнення балансу гаманців Payeer і Perfect Money в тестовому режимі

Електронний гаманець LeoWallet повідомив про тестовий запуск поповнення двох зарубіжних електронних гаманців, популярних серед українців. Йдеться про гаманці Payeer та Perfect Money.

«На даний момент ми зробили доступними обидва гаманці для всіх користувачів, а не тільки для бета-тестерів. Перевіряємо навантаження на наші баланси, стежимо за інтересом користувачів, збираємо зворотний зв’язок. Протягом трьох-чотирьох тижнів плануємо повноцінний реліз», – розповіла проект-менеджер LeoWallet Маріам Матіашвілі в коментарі для нашої редакції.

Нагадаємо, у квітні цього року LeoWallet першим з українських електронних гаманців провів інтеграцію з AppGallery – магазині додатків для власників смартфонів Huawei.

Payeer і Perfect Money – одні з найпопулярніших електронних платіжних систем для розрахунків в інтернеті серед українців. Perfect Money працює на фінансовому ринку з 2007 року, Payeer – з 2012-го, будучи розповсюдженим методом обміну валют, грошових переказів та інших фінансових операцій.

LeoWallet, www.leowallet.net – український електронний гаманець, створений на базі продукту електронні гроші НПС «Простір». Для реєстрації в LeoWallet потрібен тільки номер мобільного телефону. Всі платежі доступні без обмежень (з загальними лімітами на використання електронних грошей національної платіжної системи «Простір» ви можете ознайомитися в розділі «ліміти»). Емісію електронних грошей здійснює АБ «Укргазбанк» – державний комерційний банк, який існує з 1993 року.