LeoGaming та АУБ анонсували співпрацю з програмою лідерства Open World від Конгресу США

Fintech-компанія LeoGaming і Асоціація українських банків запустять спільний проект разом з програмою лідерства Open World від Конгресу США. Про це повідомила CEO fintech-компанії LeoGaming Альона Дегрік Шевцова і віце-президент АУБ Галина Хейло під час робочого візиту до США.

Суть програми – стажування фахівців з України у США в рамках розвитку україно-американських відносин у сфері фінансової інклюзії. Номінувати на участь у програмі фахівців фінансово-банківської сфери буде Асоціація українських банків, а номінацію для кандидатів в сферах fintech та IT проведе LeoGaming.

«Ми відкриваємо нові можливості для української fintech-індустрії та зміцнюємо відносини між Україною і США. Саме люди, об’єднані передовими знаннями і спільною ідеєю – головне джерело розвитку для будь-якої країни або компанії. Окрема подяка Українській Асоціації Банків та віце-президенту Г. М. Хейло, а також Посольству України у Вашингтоні», – заявила Альона Дегрік Шевцова.

Також була анонсована окрема спільна програма з Open World Leadership Center, яку запустять LeoGaming та український IBOX Bank. Про її деталі повідомлять найближчим часом.

Open World Leadership Center – це програма Конгресу США, заснована у 1999 році. Лідери з різних галузей суспільного життя можуть поїхати в США заради обміну досвідом зі своїм зарубіжними колегами.