LeoGaming і Concord Bank запустили платежі в один клік з Google Pay

Fintech-компанія LeoGaming запускає новий платіжний метод для своїх проектів і партнерського еквайрингу. Йдеться про гаманець Google Pay. Завдяки йому клієнти можуть здійснювати платежі в один клік на сайтах і додатках партнерів.

Відтепер не тільки власники iOS-пристроїв, але також користувачі Android і Windows можуть здійснювати оплату в один клік в рамках міжнародної платіжної системи LEO. Нагадаємо, компанія інтегрувала ApplePay в кінці 2018 року.

Пілотний запуск Google Pay LeoGaming проводить спільно з банком-партнером Сoncord Bank, але вже працює над прямою інтеграцією з українським підрозділом Google.

«Запуск Google Pay для наших клієнтів і партнерів – довгоочікуваний апдейт, який останні кілька місяців був пріоритетом №1. Ми вдячні нашим партнерам з Concord Bank за активну підтримку і професіоналізм. Впевнені, запуск Google Pay не тільки підвищить конверсію нашого еквайрингу, але і зробить наше універсальне платіжне рішення для бізнесу більш конкурентним», – заявила CEO LeoGaming Альона Дегрік Шевцова.

Що це означає?

Google Pay відкриває доступ до швидких і безпечних оплат:

  • У мобільних додатках і веб-сайтах наших партнерів;
  • У всіх проектах LeoGaming – LeoWallet, ParkingUA;
  • На сайті leogaming.net.

«Процес підключення платіжного методу легкий і швидкий. При цьому Google Pay забезпечує захист особистої інформації користувачів, запобігає можливості злому аккаунта, підвищує конверсію платежів, і робить процес оплати комфортним для клієнта. Це все можливо завдяки прямій інтеграції CONCORDBANK з Apple / Google і власному програмному комплексу ConcordPay», – прокоментував Голова Правління Concord bank Юрій Задоя.