Квартальна виручка Zoom виросла в чотири рази

Компанія Zoom, що володіє однойменним додатком конференц-зв’язку, повідомила про рекордну квартальну виручку. Виручка компанії за третій квартал склала $777,2 млн, що більш ніж в 4 рази перевищує її дохід за той же квартал минулого року. Ось уже другий квартал поспіль виручка Zoom зростає в чотири рази. У компанії очікують, що в четвертому кварталі її річний дохід знову збільшиться в чотири рази.

Zoom став популярним додатком для відеоконференцзв’язку на початку пандемії, і йому вдалося втриматися на цьому місці, навіть не дивлячись на те, що інші сервіси, такі як Google Meet, Slack і Microsoft Teams, все частіше змагалися за увагу.

Zoom не повідомляє, скільки у нього всього клієнтів, але його показники щодо платоспроможних клієнтів продовжують рости. В даний час у компанії 433 700 корпоративних клієнтів з більш 10 співробітників, у порівнянні з 370 200 в минулому кварталі, а число клієнтів, які принесли дохід більше 100 000 доларів США в порівнянні з попереднім роком, зросла до майже 1300 від 1000.

Нагдаємо, щоденна аудиторія Zoom в квітні склала 300 мільйонів користувачів