Кріс Скіннер: час купувати біткоїни

«Процес» публікує переклад блогу фінансиста Кріса Скіннера про те, як зміниться курс біткоїна.

У період пандемії всі, хто пов’язаний з фінансовими ринками, переживають відчуття американських гірок. Ми бачили, як глобальні фондові індекси різко падали, курс криптовалют ріс і знижувався швидше, ніж рейтинг Дональда Трампа. Ніхто не відчуває радості ні в економічному плані, ні в фінансовому, ні в соціальному.

Ось, що робить пандемія: вбиває все. Вбиває з кожним днем ​​все більше людей і вбиває їх діяльність. Всі залишаються під замком.

Подивимося, як зараз обговорюють біткоїни та інші криптовалюти.

П’ятниця, 13 березня 2020 року, Forbes:

Біткоїн сильно впав, втративши близько половини своєї вартості за останні тижневі торги. Вчора ввечері ціна на біткоїн впала майже на 50%, знизившись до мінімуму в 3850 доларів за біткоїн на біржі Bitstamp в Люксембурзі, а потім трохи відновилася до позначки близько 5000 доларів. Тепер, в умовах хаосу на фондовому ринку і різкого падіння цін по усіх напрямках, один з ветеранів-трейдерів попередив, що ціна біткоїна може впасти нижче рівня 1000 доларів.

П’ятниця, 13 березня 2020 року, The Independent:

Ціна на біткоїн впала до найнижчого рівня майже за рік, втративши більше половини своєї вартості на тлі великих розпродажів криптовалюти, викликаних поширенням коронавірусу. Біткоїн торгувався вище 9 000 доларів на вихідних, але впав до майже 4 000 доларів в п’ятницю вранці після серії раптових збоїв, що почалися в четвер. Інші великі криптовалюти понесли аналогічні збитки, включаючи Ethreum, XRP і bitcoin cash.

Четвер, 19 березня 2020 року, MIT Technology Review

Якщо ви мали розмову з біткоїн-ентузіастом, вам, ймовірно, сказали (можливо, не раз), що такі моменти — це те, для чого була створена криптовалюта. Деякі з її найбільш затятих шанувальників стверджують, що, оскільки цифровий актив «некоррельований» із традиційними активами, такими як акції, він є «притулком» від ринкових збоїв, подібних до тих, які ми спостерігаємо зараз.

Однак, на велике розчарування істинно віруючих, біткоїн, та й фактично весь ринок криптовалюти, розвивався разом з фондовим ринком. Хоча сьогодні ціна підскочила, на момент публікації вона все ще знизилася приблизно на 40% в порівнянні з минулим місяцем.

Примітно, що кожен раз, коли ціна біткоїна пробиває дно, більшість інших криптовалют слідують його прикладові. Це майже як якби вони всі були прив’язані до ціни біткоїна … або так воно є насправді. Але є кілька речей, які зміняться в найближчому майбутньому. Зокрема, з біткоїном у травні відбудеться халвінг.

Нові біткоїни видаються мережею кожні 10 хвилин. За перші чотири роки існування біткоїна кількість нових токенів, що випускаються кожні 10 хвилин, становила 50. Кожні чотири роки це число зменшується вдвічі. День, коли кількість ділиться навпіл, називається «халвінгом».

У 2012 році кількість нових біткоїнів, що випускаються кожні 10 хвилин, скоротилася з 50 до 25. У 2016 році вона впала з 25 до 12,5. Тепер, до 2020 року, вона скоротиться з 12,5 до 6,25. Значить пропозиція біткоїна знизиться. І після наступного халвінга ціна біткоїна може дійти до 55 000-100 000 доларів. Час купувати біткоїни.