Компанія засновника Oculus створить віртуальну стіну для контролю кордону з Мексикою

Стартап Anduril Industries засновника Oculus VR Палмера Лакі уклав контракт з Адміністрацією Дональда Трампа на будівництво віртуальної стіни на кордоні з Мексикою.

До 2022 року компанія побудує мережу з 200 спостережних ШІ-вишок, контролюючих простір уздовж кордону. Це 10-метрові вежі, що живляться двома сонячними панелями біля основи – їх енергії вистачить для того, щоб пристрій працював цілодобово.

На верху кожної вежі обладнана система з камерами, датчиками і антенами, що відслідковує переміщення по периметру людей, тварин і транспортних засобів.

ШІ під назвою Latur AI буде обробляти зображення з усіх веж, ідентифікуючи незаконні перетину кордону, і передавати ці дані співробітникам прикордонної служби.

«Ці вежі дозволяють службовцям ефективно діяти проти злочинних мереж, які сприяють незаконним спробам перетнути кордон», – повідомив директор Служби прикордонного контролю США Родні Скотт.

У 2017 році Лакі змусили покинути Facebook після його повідомлення про підтримку Дональда Трампа. Незабаром він заснував Anduril Industries, а в 2018 році 4 дослідні зразки його ШІ-веж допомогли затримати 55 нелегальних мігрантів.

Нагадаємо, американські вчені створили систему для управління дронамі жестами

Фото: Anduril Industries