Кабмін визнав електронні паспорти офіційними документами

Кабінет міністрів визнав цифровий паспорт громадянина України в додатку «Дія» офіційним аналогом паперових документів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації в Facebook.

«Україна стала першою в світі державою, де можна користуватися цифровим паспортом, не пред’являючи паперовий або пластиковий аналог», – заявив в своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Цифрові документи можна пред’являти для посвідчення особи поліції, при отриманні посилок на пошті, для отримання медичних та банківських послуг, в подорожах, а також для підтвердження повноліття при придбанні алкогольної або тютюнової продукції.

На сьогоднішній день власників біометричних закордонних паспортів в Україні більше, ніж власників ID-карт, тому уряд наділив його цифрову копію теми самими правами в завіренні особистості.

«Якщо у вас немає ID-карти, ми оцифрували закордонний біометричний паспорт, Який так само запевняє вашу особистість. Він надає такі ж права і можливості, як і паперовий, діючий всередині країни», – відзначили в Мінцифри.

Нагадаємо, раніше у Мінцифри вибрали фіналістів онлайн-конкурсу HackCorona in Ukraine

Фото: Мінцифри