iPhone 12 Pro отримає екран на 120 Гц і 3-кратний оптичний зум

Чим ближча презентація iPhone 12, тим більше нових подробиці про них витікає в мережу. Як виявилося, смартфони отримають більше змін, ніж косметичний редизайн, 5G і лідар, повідомляє Engadget з посиланням на ресурси EverythingApplePro і 9to5Mac.

Ентузіастам вдалося з’ясувати, що більш дорогі 6,1- і 6,7-дюймові Pro моделі будуть оснащені екранами з частотою оновлення 120 Гц, аналогічною Galaxy S20 і флагманів інших конкурентів. Повідомляється, що Apple чекала до цього року і розробки високочастотного екрану, не бажаючи йти на напівзаходи у вигляді 90 Гц. Щоб зберегти тривалу автономність, компанія збільшила ємність акумуляторів. Так, 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max отримає батарею ємністю понад 4400 мАг.

Також нові моделі порадують покупців значним поліпшенням продуктивності камери. Інженери поліпшили зйомку і прискорили автофокусування при слабкому освітленні, а також удосконалили Smart HDR, який тепер ефективніше знизить шуми при слабкому освітленні.

Серед інших поліпшення: поліпшений цифровий зум, 3-кратний оптичний телеоб’єктив і нововведення у вигляді лідара, яке буде допомагати роботі автофокусу.

Нещодавно ми писали про те, що Apple може затримати випуск старших моделей iPhone 12.