Instagram буде вимагати у власників підозрілих сторінок підтвердження того, що вони реальні люди

Instagram буде отримувати у власників підозрілих сторінок підтвердження того, що вони реальні люди. Таким чином сервіс сподівається ефективніше боротися з ботами.

«Ми хочемо, щоб контент, який ви бачите в Instagram, був справжнім і йшов від реальних людей, а не від ботів або інших осіб, які намагаються ввести вас в оману. Починаючи з сьогоднішнього дня, ми почнемо питати людей, хто саме стоїть за обліковим записом, якщо побачимо потенційно недостовірний контент. Пропонуючи людям, які стоять за акаунтами, підтвердити витікаючу від них інформацію, ми зможемо краще зрозуміти, коли акаунти намагаються ввести в оману своїх передплатників, а також вимагати від них відповідальності і забезпечити безпеку нашої спільноти», – йдеться в заяві компанії.

Це нововведення торкнеться лише деяких профілів, чия поведінка здалася модераторам соцмережі підозрілою. Власників таких облікових записів попросять надати інформацію про себе. Після її перевірки сторінка зможе продовжити працювати в стандартному режимі. Ідентифікаційні дані будуть зберігатися у співробітників соцмережі всього 30 днів, після чого автоматично видаляться.

Якщо ж власники аккаунта проігнорують запит на перевірку, їх сторінку можуть деактивувати.

Нагадаємо, Facebook об’єднає чати Instagram і Messenger

Фото: Reuters