IBOX Bank відкрив перше відділення в Дніпрі

Комерційний банк IBOX Bank повідомляє про відкриття свого першого відділення в Дніпрі. Про це банк повідомив на своєму сайті.

Нове відділення розташоване на вул. Воскресенській, 17 – т.зв. «банківській вулиці». Це вже третє відкрите відділення банку в листопаді цього року – нагадаємо, в минулу п’ятницю свою роботу почало відділення в Одесі на Старокінному ринку, а на початку листопада Айбокс Банк запустив друге Львівське відділення на вул. Щерецькій.

«Не дивлячись на курс до діджитал-трансформації, яку ми успішно впроваджуємо цього року, АТ «Айбокс Банк» активно працює з корпоративним клієнтами, які надають перевагу обслуговуванню у відділеннях, а не дистанційним рішенням. Банк давно планував почати роботу у Дніпрі і вже має великі плани на плідну співпрацю у цьому місті», – підкреслила т.в.о. Голови правління IBOX Bank Заряна Ківак.

Нове відділення надаватиме весь спектр обслуговування рахунків компаній, здыйснюватися касові операції, а також буде вести прийом депозитів на користь фізичних та юридичних осіб.

«Крім очевидних переваг для фізичних та юридичних осіб, які ми можемо надати, для банку вкрай важливо мати представництва у всіх містах-мільйонниках і обласних центрах. Тому відкриття відділень зараз – сигнал для всіх наших клієнтів, що банк успішно працює, незважаючи на виклики 2020 року», – розповіла начальник управління банківською мережею IBOX Bank Людмила Козій.

Нагадаємо, минулого тижня IBOX Bank запустив інтернет-еквайринг для бізнесу і отримав нагороду Milestone Achievement на Mastercard Day 2020. Ці досягнення стали результатом ребрендингу і нової стратегії розвитку банку, за які 28 жовтня міжнародний фінансовий клуб «Банкір» визнав АТ «Айбокс Банк» найкращим транзакційним банком 2020 року.

Опубліковано
В категорії PR