IBOX Bank та англійська компанія «DR. UMKA» LTD працюватимуть над fintech-проектами у сфері eHealth

IBOX Bank і англійська компанія «DR. UMKA» LTD підписали меморандум про взаєморозуміння. Надалі це допоможе налагодити організаційні та фінансові процеси в питаннях цифрової трансформації української системи охорони здоров’я. На цей момент її реалізує партнер консорціуму “АйКор Технолоджі”, на базі платформи iDoc, що має у складі сервіс електронного документообігу, від творців Порталу державних послуг iGov.

У «DR. UMKA» планують створення консорціуму «Цифрова охорона здоров’я», в рамках якого разом з ключовими партнерами (медичними організаціями, міжнародними експертами, клініками, державою) розроблять термінологічну і законодавчу базу, а також основні технологічні стандарти розвитку цифрової медицини в Україні з впровадженням передових технологій на конкретних прикладах.

«Консорціум будує реальний eHealth простір, а також мотиваційне середовище для своїх учасників, маючи за мету фінансові цілі», прокоментувала Анна Бондаренко, Голова представництва британської технологічної компанії «DR. UMKA», президент консорціуму “eHealth”.

Повний список сервісів поки не розголошували, однак найбільш актуальним є протокол безпечного обміну медичними даними та їх зберігання в рамках Єдиної Електронної Медичної Карти Особистого Контролю, доступної для всіх учасників Консорціуму, а також кешбек за оплату медпослуг і товарів.

«Ми бачимо величезний потенціал у будь-яких рішеннях, спрямованих на спрощення взаємодії з медициною Україні – що особливо актуально на тлі пандемії коронавірусу. Тому для IBOX Bank це не просто бізнес-можливість, але і соціальна відповідальність»,  заявила т.в.о. для IBOX Bank Заряна Ківак.

IBOX Bank перший банк, який вступив до консорціуму “eHealth” і виступає фінансовим партнером та постачальником платіжних послуг. Банк буде обробляти всі платежі в рамках такої медичної системи, брати участь в розробці відкритих API та проводити розрахунки з контрагентами.