IBOX Bank отримав нагороду Milestone Achievement на Mastercard Day 2020 за отримання статусу принципального члена Mastercard

Минулого тижня Mastercard провела свій традиційний захід Mastercard Day, який цього разу відбувся онлайн. В рамках івенту платіжна система вручила спеціальні нагороди «Досягнення 2020» 10 українським банкам, які максимально реалізувалися у своїх пріоритетних напрямках. Комерційний банк IBOX Bank отримав диплом Milestone Achievement за отримання статусу принципального члена Mastercard.

«Принципальне членство у Mastercard було одним з найважливіших завдань, які команда IBOX Bank повинна була реалізувати в 2020 році. Це відкрило для нас і можливість еквайрингу, який ми вже запустили минулої середи, і дозволило взяти у роботу масу інших операційних питань. Але найголовніше – ми змогли показати, як вивести динаміку розвитку банку на новий рівень. Я дякую кожному причетному співробітнику IBOX Bank і команді професіоналів з Mastercard – завдяки їм цей результат став можливим», – прокоментував директор департаменту роздрібних продуктів IBOX Bank Максим Зінін.

Нагадаємо, минулого тижня IBOX Bank запустив інтернет-еквайринг для бізнесу, а 28 жовтня міжнародний фінансовий клуб «Банкір» визнав АТ «Айбокс Банк» найкращим транзакційним банком 2020 року. Ці досягнення стали результатом ребрендингу і нової стратегії розвитку банку.