IBM навчить свої квантові комп’ютери виконувати за години завдання, на які були потрібні місяці

Корпорація IBM в цьому році поліпшить роботу середовища Qiskit. Це пакет розробки програм для квантових комп’ютерів. Qiskit дозволяє запускати додатки на реальних квантових процесорах IBM або на симуляторі.

Компанія знайшла спосіб об’єднати «класичні» і квантові обчислення, щоб забезпечити 100-кратне прискорення для задач, що залежать від ітеративного виконання схем. За заявою IBM, обчислення, які зараз займають місяці, займуть всього кілька годин.

Qiskit сам по собі дозволяє більшій кількості схем працювати з «набагато більшою» швидкістю і може зберігати квантові програми, щоб інші користувачі могли їх запускати. Однак він також завантажує програми на звичайне обладнання, розташоване поруч з квантовими машинами.

IBM планує випустити оновлений Qiskit десь в 2021 році. В її дорожній карті також є квантові системи, які обробляють понад широкий спектр схем і, отже, більш широкий спектр обчислювальних задач до 2022 року. Нові системи управління і бібліотеки в 2023 році допоможуть IBM досягти своєї мети по запуску систем.

Нагадаємо, IBM вийшла з бізнесу розпізнавання облич через порушення прав людини