Huawei стала світовим лідером ринку смартфонів

Аналітична компанія Canalys опублікувала результати дослідження світового ринку смартфонів у другому кварталі 2020 року.

Новим лідером ринку стала Huawei, чиї продажі знизилися всього на 5% і склали 55,8 млн пристроїв. Samsung, що займала в першому кварталі лідируючу сходинку, стала другою. Південнокорейська компанія показала падіння на 30% в порівнянні з минулим роком і відвантажила на світовий ринок 53,7 млн ​​смартфонів.

Huawei допомогло відновлення китайської економіки в другому кварталі після кризи COVID-19, в той час, як в інших країнах ситуація різко погіршилася. На Huawei доводиться 70% всіх смартфонів, що продаються в Китаї.

«Це вражаючий результат, який мало хто міг передбачити всього рік тому. Якби не COVID-19, цього б не сталося. Huawei в повній мірі скористалася відновленням китайської економіки для перезапуску свого смартфонного бізнесу. У той же час у Samsung на Китай припадає дуже мала частка продажів, частка цієї компанії на китайському ринку менше 1%. При цьому основні для Samsung ринки – Бразилія, Індія, США і Європа – в другому кварталі пережили складний період через спалахи епідемії та карантину», – розповів головний аналітик Canalys Бен Стентон.

Нагадаємо, рекордно впав ринок смартфонів. Розповідаємо, що сталося та що прогнозують

Фото: Reuters