Google оновила мобільні версії Docs, Sheets та Slides

Google оновила додатки Docs, Sheets і Slides, додавши в них нові функції. Вони повинні зробити роботу з програмами зі смартфона більш комфортною. Про це пише The Verge.

Частина змін стосуються візуальної складової додатків — це можливість попереднього перегляду посилань (з заголовком та описом), новий інтерфейс для коментарів (переглядати їх можна всі відразу), і темний режим.

Попередній перегляд вже доступний на iOS (на Android з’явиться через кілька тижнів), а єдиний інтерфейс коментарів — навпаки, доступний на Android, а користувачам iOS доведеться його чекати кілька місяців.

У Slides також з’явилася вертикальна навігація, яка дозволяє швидко гортати презентації і збільшувати окремі їх частини. Через кілька тижнів ця функція з’явиться на Android, а за кілька місяців — на iOS. У Docs за кілька тижнів на iOS та Android з’явиться функція Smart Compose, вже доступна в веб-версії. Вона пропонує прогнозування щодо введення тексту.

Ще в додатках Docs, Sheets та Slides незабаром з’явиться функція редагування документів Microsoft Office. У найближчі тижні вона запрацює на Android, і до кінця року — на iOS.