Фінтех-компанія TransferWise подорожчала до $5 млрд. Вона має офіс у Черкасах

Фінтех-компанія TransferWise з офісами в Лондоні та Черкасах оцінена інвесторами в $5 млрд, повідомляє Економічна правда з посиланням на портал TechCrunch.

В результаті вторинного продажу акцій на $319 млн з травня минулого року вартість компанії збільшилася на 43%. Вторинний продаж дозволяє акціонерам продавати акції новим або чинним інвесторам.

Лідером інвестраунда став D1 Capital Partners, також в ньому взяв участь поточний акціонер стартапу – Lone Pine Capital. Новим інвестором компанії став Vulcan Capital, а діючі інвестори Baillie Gifford і LocalGlobe збільшили свої частки.

TransferWise таким чином стала третьою найдорожчою приватною фінтех-компанією Європи. Дорожче неї тільки Klarna і Revolut, оцінені в $5,5 млрд.

Проте, заснована в 2010 році TransferWise вийшла на прибуток в 2017 року, на відміну від заснованої в 2005 році Klarna, яка заявила в минулому році про свої перші збитки. Revolut продовжує залишатися збитковим, хоча і розраховує вийти на прибутковість до кінця поточного року.

Нагадаємо, Нацбанк розробив стратегію розвитку фінтех-галузі на найближчі 5 років

Фото: TransferWise