Facebook запустив дитячий месенджер Messenger Kids в 75 країнах

Facebook випустив додаток Messenger Kids в 75 країнах світу, щоб діти могли спілкуватися з друзями та родиною під час пандемії коронавірусу. Месенджер дозволяє батькам контролювати діяльність своїх дітей в інтернеті і захищати їх від небажаних контактів, пише Engadget.

Оскільки програма має бути більш безпечною, ніж її звичайний аналог, і запобігати будь-яким проблемам з конфіденційністю, Facebook представила три нових функції, які допоможуть батькам контролювати безпеку спілкування дітей з друзями.

Батьки можуть стверджувати, відхиляти, додавати або видаляти контакти своїх дітей. Якщо діти будуть самі робити які-небудь дії по встановленню контактів, то батькам прийде повідомлення, і вони зможуть легко скасувати це рішення через панель інструментів.

Також батьки тепер можуть дати іншим дорослим можливість додавати своїх дітей в групові чати. Наприклад, вчителям і тренерам для проведення віддалених шкільних занять.

Нарешті, батьки в США, Канаді та Латинській Америці тепер зможуть зробити так, щоб ім’я і фотографія їхніх дітей було видно тільки обраним користувачам.

Фото: Facebook