Facebook запустить опитування для користувачів на наявність симптомів коронавірусу

Компанія Facebook заявила, що незабаром в американському сегменті соцмережі з’явиться опитування користувачів в рамках дослідницького проекту Університету Карнегі-Меллона. За результатами опитування будуть створені теплові карти стану здоров’я населення США під час епідемії коронавірусу. Про це повідомляє видання Reuters.

Опитування, в якому користувачам необхідно буде відповісти на ряд питань, стосовно їх здоров’я і спостереження у себе симптомів COVID-19, покаже в яких регіонах США потрібно задіяти більше медичних ресурсів. У Facebook повідомляють, що якщо подібна практика буде успішною, то таке опитування зроблять доступним і в інших країнах.

Також в компанії заявили, що в рамках «Карти профілактики захворювань», аналітики Facebook збиратимуть нові категорії даних і передаватимуть їх владі і епідеміологічним організаціям з 40 країн, які працюють над вакциною проти COVID-19.

«В рамках програми Data for Good ми пропонуємо карти переміщення населення, які дослідники і некомерційні організації вже використовують, щоб зрозуміти кризу, пов’язану з коронавірусом», – йдеться в повідомленні соцмережі.

За повідомленням керівництва Facebook, за рахунок отримання такого масиву даних владі буде простіше відслідковувати виконання населенням вимог про дотримання соціальної дистанції.

Нагадаємо, раніше Facebook випустили десктопну версію Messenger через зростаючу кількість відеодзвінків.

Фото: Facebook