Facebook видалив десятки акаунтів українського digital-агентства, що працювало на Порошенка

Адміністрація Facebook видалила 72 аккаунти та 35 сторінок, пов’язаних з українським digital-агентством Postmen. Під час президентських виборів 2019 року зі сторінок велася агітація проти кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Facebook. Сторінки і акаунти, пов’язані з Postmen видалили 8 липня. Мережа, що складається з 72 акаунтів, 35 сторінок та 13 акаунтів Instagram, була створена для публікацій та коментування та була особливо активною під час парламентських і президентських виборів 2019 року. Сторінки та акаунти публікували політичні меми про Крим, НАТО, вибори, підтримку та критику кандидатів у президенти Володимира Зеленського, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко.

У Facebook розкрили діяльність мережі в результаті внутрішнього розслідування. Воно зв’язало діяльність сторінок та акаунтів з агентством Postmen.

На сторінки в Facebook були підписані близько 766 тисяч користувачів, на сторінки в Instagram — близько 3800 користувачів. Всього на рекламу у двох соцмережах організатори мережі витратили близько 1,93 мільйонів доларів.