Facebook підсилює боротьбу з дезінформацією про вакцини від коронавіруса

Facebook продовжує боротися з дезінформацією про вакцини від коронавіруса. Разом із Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) соцмережа видаляє зі своєї платформи все більше помилкових публікацій. Деякі з найбільш примітних включають твердження, що COVID-19 є штучним або що безпечніше захворіти на цю хворобу, ніж зробити вакцинацію від неї. В якості важливого кроку компанія заявляє, про непідтвердженість даних щодо токсичності вакцин або про те, що вони можуть викликати аутизм.

Подібні заходи Facebook спочатку будуть зосереджені на сторінках, групах і облікових записах, які порушують нові правила. Компанія обіцяє видаляти повторних порушників. Тим часом модератори груп, які в минулому порушували правила Facebook щодо COVID-19 і дезінформації про вакцини, повинні будуть схвалювати кожне повідомлення на своїй сторінці. В якості додаткового захисту сторонні фахівці з перевірки фактів можуть як і раніше ретельно перевіряти заяви, які прямо не порушують політику компанії відносно COVID-19 або вакцин. Якщо вони будуть визначені як помилкові або що вводять в оману, Facebook заявляє, що позначає і знижує рейтинг цих повідомлень.

«Ці нові правила допоможуть нам продовжувати агресивні дії проти дезінформації про COVID-19 і вакцини», – заявили в компанії.