Facebook інтегрує групові відеодзвінки в свій корпоративний сервіс Workplace

Минулого тижня Facebook запустив Messenger Rooms – сервіс безкоштовних відеоконференцій і потенційний конкурент Zoom. Тепер компанія інтегрує відеочат в платну службу для корпоративних користувачів Workplace, альтернативу Slack. Нова функція отримала назву Workplace Rooms – це «віртуальний простір для зустрічей», де користувачі можуть організовувати відеоконференції до 50 осіб.

Кожна сесія не обмежена за часом, користувачам також не потрібно створювати обліковий запис, щоб приєднатися до дзвінка. Користувачі можуть створювати посилання на відеодзвінки з Workplace Chat, груп, новинної стрічки або Portal і ділитися ними в чаті, особистих повідомленнях або по електронній пошті. На відміну від скандального Zoom, Workplace Rooms надає більше контролю над бесідою – її творці можуть обмежити число учасників, заборонити приєднуватися до неї кому-небудь ще, а також видалити кого-небудь при необхідності.

За даними Facebook, Workplace має п’ять мільйонів платних користувачів, що на два мільйони більше, ніж у жовтні, а у Робочих груп (спеціальний тип груп Facebook для роботи) – більше 20 мільйонів активних користувачів на місяць протягом півроку.

Нагадаємо, Facebook запустив сервіс для відеоконференцій Messenger Rooms

Фото: Facebook