Facebook і YouTube видалили аккаунти конспіролога, який вважає 5G причиною коронавірусу

Адміністрація YouTube видалила аккаунт конспіролога Девіда Айка, що поширює неправдиву інформацію про коронавірус, пише Ліга.net з посиланням на The Guardian.

«У YouTube є чіткі правила, що забороняють будь-який контент, який оскаржує існування і передачу COVID-19 відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я та Національної служби охорони здоров’я. У зв’язку з постійним порушенням цих правил ми заблокували доступ до каналу Девіда Айка на YouTube», – йдеться в коментарі YouTube.

Айк в своїх відео ділився різними теоріями змови про походження і поширення COVID-19. Зокрема, він стверджував, що коронавірус пов’язаний з випромінюванням від станцій 5G – прихильники цієї теорії вже більше місяця руйнують телекомунікаційні вишки по всій Великобританії.

1 травня профіль Айка також видалив і Facebook, аргументуючи це рішення «неодноразовим порушенням політики щодо шкідливої ​​дезінформації». Блокування конспіролога вимагали медпрацівники, а також Центр протидії цифровий ненависті (CCDH), який стверджує, що у відео Айка з фейковими теоріями про природу коронавірусу 30 мільйонів переглядів.

68-річний Девід Айк – колишній британський футболіст і коментатор, автор 20 книг на тему теорій змови і конспірології, який стверджує, що людством керують інопланетяни-рептилоїди.

Раніше ми писали про те, як британці зв’язали 5G та пандемію

Фото: Getty Images