Facebook дозволив своїм співробітникам працювати вдома ще рік

Facebook продовжив віддалений режим роботи своїх співробітників до липня 2021 року, ставши останнім технологічним гігантом, який дозволив співробітникам працювати вдома у відповідь на пандемію COVID-19, повідомляє CNN.

«Ґрунтуючись на рекомендаціях експертів в області охорони здоров’я і уряду, а також на рішеннях, прийнятих в ході наших внутрішніх обговорень цих питань, ми дозволяємо співробітникам продовжувати добровільно працювати з дому до липня 2021 року», – заявила в четвер представник Facebook Ннека Норвілл.

Норвілл також сказала, що Facebook видасть співробітникам 1000 доларів на «потреби для домашнього офісу».

Ця заява слідує за попередніми вказівками генерального директора Facebook Марка Цукерберга про те, що до 50% співробітників Facebook можуть працювати віддалено протягом наступних п’яти-десяти років.

Цукерберг представив цю ідею співробітникам Facebook, як з метою задоволення бажань співробітників, так і з метою створення «більш широкого економічного процвітання».

Google також нещодавно продовжив свою політику роботи з вдома до липня 2021 року. А деякі компанії, в тому числі Twitter, заявили, що їх співробітники можуть працювати віддалено невизначений термін.

Фото: Reuters