Facebook буде видаляти дезінформацію про вакцини проти COVID-19

Facebook буде видаляти помилкові заяви про вакцини проти коронавіруса, оскільки Велика Британія готується до вакцинації препаратом Pfizer/BioNTech.

Згідно з новими правилами, контент, що містить помилкові твердження про вакцини проти Covid-19, буде видалений з Facebook і Instagram, як тільки ці твердження будуть спростовані експертами у сфері охорони здоров’я. Компанія заявляє, що це розширення існуючої політики з видалення помилкових заяв про Covid-19, яка була застосована до 12 мільйонів публікацій з березня.

«З огляду на недавні новини про те, що вакцини проти Covid-19 скоро почнуть поширюватися по всьому світу, в найближчі тижні ми також почнемо видаляти помилкові твердження про ці вакцини, які були спростовані експертами у сфері охорони здоров’я в Facebook і Instagram», – повідомив представник компанії.

Такий контент «може включати помилкові твердження про безпеку, ефективність, інгредієнти або побічні ефекти вакцин», – йдеться в заяві Facebook. Це можуть бути заяви про те, що вакцини проти коронавіруса містять мікрочіпи, або теорії змови, які свідомо помилкові, наприклад, ідея про те, що певні групи населення використовуються без їх згоди для перевірки безпечності вакцини.

Нагадаємо, Facebook видалив три російські мережі акаунтів, що поширювали фейки