Ericsson прогнозує 2,8 млрд підключених пристроїв до 5G до 2025 року

Компанія Ericsson представила оновлений прогноз підключень до мереж п’ятого покоління по всьому світу, повідомляється в офіційному прес-релізі. Очікується, що вже до кінця 2020 року кількість 5G-підключень досягне 190 млн, а до 2025 року – 2,8 млрд. У Центральній і Східній Європі на мережі 5G припадатиме 27% підключень до 2025 року.

Нові дані увійшли в опублікований звіт Ericsson Mobility Report за червень 2020 року. Як виявилося, кількість 5G-підключень зростає швидше прогнозів – в листопаді 2019 експерти Ericsson очікували 2,6 млрд підключень за підсумками 2025 року.

Через карантин у поведінці користувачів відбулися помітні зміни – збільшилось використання як стаціонарних, так і мобільних мереж. Велика частина навантаження припала на мережі фіксованого зв’язку в житлових районах, де трафік збільшився на 20-100%.

За даними дослідження Ericsson Consumer Lab, 83% респондентів з 11 країн стверджують, що інформаційно-комунікаційні технології дуже їм допомогли під час карантину. Перш за все популярністю користувалися електронні навчальні курси та спортивні програми, завдяки яким користувачі адаптувалися до нової реальності. Крім цього, 57% респондентів заявляли, що відклали фінансову подушку безпеки. При цьому, третина планує вкласти кошти в 5G і вдосконалений широкосмуговий інтернет вдома, щоб бути краще підготовленими до потенційної другої хвилі COVID-19.

«Успіх 5G слід вимірювати не стільки на основі даних про кількість підключень, скільки з огляду на переваги, які 5G дає людям і виробництвам. Технології 5G створені для інновацій, а криза підкреслила справжню цінність зв’язку та роль, яку вона може грати у відновленні економіки» – зазначає Фредрік Джейджлінг, виконавчий віце-президент і керівник напрямку мереж зв’язку компанії Ericsson.

Нагадаємо, президент«Київстар» очікує запуск 5G в Україні в 2023 році

Фото: Ericsson