Дубілет оголосив про запуск нового проекту — програмного РРО Checkbox

Екс-міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет запустив новий програмний продукт під назвою Checkbox. Як повідомляє Дубілет в своєму Telegram-каналі, програма спростить роботу бізнесу з програмними касами реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

«Майже кожен бізнес повинен мати касові апарати. Ви все їх, звичайно, бачили. У народі їх називають «гробіками» – вони дорогі і неефективні. Ринок касових апаратів розділений між кількома компаніями і є класичною олігополію. Завдяки дерегуляції і новим АПІ від податкової стало можливим позбутися, нарешті цих гробіків», – пише екс-міністр.

Малому бізнесу Checkbox надасть можливість користуватися веб-сторінкою, чат-ботом або мобільним додатком, формувати чеки і друкувати їх або відправляти клієнту на електронну пошту. Інтернет-магазинам буде надано АПІ для інтеграції, а середній і великий бізнес отримає програму, яка замінює собою касу.

«Запрошую всіх залишити свої дані на сторінці checkbox.in.ua і отримати інвайт на бета-тестування. Ми не зможемо дати доступ до продукту відразу всім бажаючим, але намагаємося це зробити якомога швидше», – зазначив Дубілет. – «Окремо звертаюся до великих мереж, онлайн-та офлайн-магазинів. Ми вже почали тестувати продукт з деякими великими клієнтами, виходить дуже круто. Приєднуйтесь!».

Checkbox запускається з 1 серпня.

Фото: kmu.gov.ua