Дональд Трамп підписав указ про блокування в США транзакцій в WeChat

Дональд Трамп підписав розпорядження про заборону транзакцій в китайському додатку WeChat для американських користувачів протягом 45 днів. Про це повідомляє Engadget

Поки залишається лише здогадуватися, які наслідки ця заборона буде мати для американського бізнесу. Материнська компанія WeChat Tencent має частки в багатьох американських компаніях, включаючи Snapchat. Вона володіє популярною грою PUBG Mobile, ігровою студією Riot Games, яка створила League of Legends і Valorant, а також значною частиною Epic Games, розробника Fortnite. Її частка в Activision Blizzard стала проблемою в минулому році, коли кіберспортсмен гри Hearthstone був заблокований за підтримку протестів в Гонконзі.

Tencent Films останнім часом також доклала руку до продюсування багатьох голлівудських фільмів, таких як «Чудо-жінка», «Кращий стрілець: Меверік», «Термінатор: Темні долі» і «Веном». Те ж саме відноситься і до музики, оскільки Tencent має частку в Spotify після того, як компанії обмінялися акціями в 2018 році, а також за $3,3 млрд придбав частку в Universal Music Group, а також володіють часткою в Warner Music.

Нагадаємо, Дональд Трамп наказав заблокувати TikTok в США, якщо до 15 вересня його не купить американська компанія

Фото: Reuters