CD Projekt Red випустили відео з офіційними вибаченнями за стан Cyberpunk 2077 на консолях

Співзасновник ігрової студії CD Projekt Red Марцин Івінські вибачився в відео за стан гри Cyberpunk 2077 на консолях PlayStation 4 і Xbox One.

«Консольна версія Cyberpunk 2077 не відповідала стандартам якості, до яких ми прагнемо. Я і все керівництво глибоко шкодуємо про це, і в цьому відео я публічно визнаю це. Будь ласка, не звинувачуйте ні одну з наших команд в тому, що сталося».

Івінські зі своєї точки зору пояснив, як гра була випущена з такою кількістю багів на консолях, що часто в неї не можна було грати. Через тиждень після випуску гри Sony повністю видалила її з PlayStation Store і запропонувала повернення коштів гравцям. Microsoft також запропонувала відшкодування потерпілим гравцям Xbox, пізніше CD Projekt Red зіткнулася з судовим позовом, який звинуватив студію в тому, що вона ввела в оману інвесторів і гравців.

У відео Івінські сказав, що команда була дуже амбітною з версією гри для ПК, яка послужила основою для консольної версії і виявилася занадто складною для консолей восьмого покоління. За словами Івінські, система потокової передачі в грі була постійним головним болем для консольної команди, і розробники прогавили масу збоїв при тестуванні її різних версій.

Наряду з відео з вибаченнями, CD Projekt Red виклав письмову версію заяви Івінські у вигляді серії поширених запитань, а також повідомили, що безкоштовне оновлення для консолей наступного покоління відбудеться в другій половині 2021 року.

Нагадаємо, Sony тимчасово прибрала з PlayStation Store гру Cyberpunk 2077