Coursera відкрила безкоштовний доступ до 3800 курсів для тих, хто втратив роботу через коронавірус

Платформа онлайн-навчання Coursera запустила ініціативу Coursera Workforce Recovery Initiative, щоб підтримати держави по всьому світу у зв’язку зі зростанням безробіття через пандемію COVID-19, повідомляє Cossa.

Це дозволить користувачам абсолютно безкоштовно пройти будь-який з 3800 онлайн-курсів Coursera. Люди, які втратили роботу через кризу, зможуть отримати нові знання та навички в цілому ряді спеціальностей і знайти нову роботу.

Федеральні уряди і місцеві органи влади повинні приєднатися до проекту до 30 вересня 2020 року. А студентам необхідно буде пройти навчання на своїх онлайн-курсах до кінця 2020 року.

Першими право на проходження безкоштовних курсів отримають жителі штатів Іллінойс, Аризона і Оклахома, а також громадяни Колумбії, Коста-Ріки, Греції, Малайзії, Панами, України та Узбекистану. Незабаром до ініціативи підключаться уряди інших держав і штатів США.

Студенти отримають безкоштовний доступ до курсів, підготовлених провідними університетами та коледжами планети, в сфері бізнесу, технологій і науки про дані.

«Coursera і все співтовариство наших партнерів готові підтримати мільйони людей, які потрапили під скорочення і яким буде важко знайти нову роботу в умовах сповільненої інфляцією економіки, – говорить Джефф Маджіонкальда, генеральний директор компанії Coursera. – Для нас велика честь допомагати США та іншим країнам в їх зусиллях щодо пом’якшення негативного впливу на спільнот, що найбільш сильно страждають від пандемії».

Раніше Microsoft в Minecraft зробили безкоштовним весь освітній контент через карантин.

Фото: Reuters