Браузер Chrome 86 буде попереджати про небезпечні веб-форми на сайтах

Google розкрив ще одну корисну функцію браузера Chrome 86 для захисту інформації користувачів.

У збірці Chrome, що поки ще не вийшла, буде працювати автоматичне попередження, користувачі спробують внести свої дані в форму, що знаходиться хоч і на захищеній сторінці HTTPS, але яка відправляється небезпечним шляхом. Дані, надіслані через такі «змішані форми», потенційно видно третім особам, які можуть прочитати або змінити інформацію.

До сих пір Chrome відзначав змішані форми тільки шляхом видалення значка замка (який повинен вказувати на те, що ваше з’єднання з сайтом є безпечним) з адресного рядка.

«Ми побачили, що користувачі визнали цей досвід незрозумілим, і він не міг ефективно повідомити про ризики, пов’язані з відправкою даних в небезпечних формах», – написала в своєму блозі член групи безпеки Chrome Швета Пандітрао.

Надалі Chrome відключить автозаповнення змішаних форм, щоб сторінка не заповнювалася автоматично конфіденційною інформацією про користувачів. Якщо в змішаній формі пропонується ввести логін або пароль, користувач все одно зможе використовувати диспетчер паролів Chrome.

Нагадаємо, Google почне перевіряти зображення в результатах пошуку на достовірність

Фото: Reuters