Бойкот рекламодавців не вплинув на дохід Facebook за другий квартал

Facebook випустив звіт за другий квартал 2020 року, з якого стало ясно, що бойкот більше тисячі рекламодавців практично не вплинув на доходи компанії. Про це пише Engadget.

Компанія повідомила, що за квартал виручка від реклами склала понад $18,3 млрд, що на 10% більше, ніж в минулому році. У своїй заяві Facebook також зазначив, що доходи зросли на 10% протягом перших трьох тижнів липня – місяця, коли організації по захисту прав людини закликали рекламодавців припинити свою діяльність в соціальній мережі під гаслом #StopHateForProfit («Зупинити ненависть заради прибутку»).

Однак бойкот практично не позначився на діяльності Facebook. Незважаючи на те, що близько тисячі великих компаній демонстративно припинили рекламу своїх продуктів в соцмережі, більша частина рекламних доходів Facebook надходить від десятків тисяч малих підприємств, які не можуть так легко покинути платформу.

Аналітики компанії прогнозують, що зростання в наступному кварталі буде «приблизно схожим». Під час розмови з аналітиками Марк Цукерберг підкреслив, що ненависницькі висловлювання і дезінформація є лише «невеликою частиною» контенту в Facebook.

«Ми не отримуємо вигоду з дезінформації або ненависті», – заявив мільярдер.

У Facebook також продовжилося спостерігатися зростання числа користувачів. Ця тенденція пояснюється карантином і переходом на віддалену роботу, які привели до збільшення числа користувачів Facebook. Число щоденних активних користувачів Facebook зросла до 1,79 млрд, що на 12% більше, ніж в 2019 році.

Раніше ми розповідали, як в Facebook відреагували на протест рекламодавців

Фото: Reuters