Boeing відновив виробництво сумнозвісних літаків 737 Max

Авіакомпанія Boeing оголосила про відновлення виробництва літака 737 Max, зупиненого на 5 місяців після двох трагічних катастроф, пише Економічна правда.

За планом американської компанії повернення літака на конвеєр буде відбуватися поетапно. У Boeing обіцяють реалізувати більш десяти ініціатив, що поліпшать якість кінцевої продукції і підвищать безпеку на виробництві.

«Кроки, які ми зробили на заводі, допоможуть нам домогтися 100%-ної якості для наших клієнтів, підтримуючи нашу постійну відданість безпеці на робочому місці», – наводяться в повідомленні слова Скотта Стокера, віце-президента Boeing з виробництва 737 Мах.

Виробництво літака було припинено в січні 2020 року. До такого рішення компанія прийшла після двох авіакатастроф 737 Max. 29 жовтня 2018 літак індонезійських авіаліній розбився біля узбережжя острова Ява, а 10 березня 2019 року ще одна модель літака зазнала аварії в Ефіопії. В цілому загинуло 346 чоловік.

Розслідування аварій, що тривають досі, в обох випадках причиною визначило збій системи MCAS, що управляє кутом нахилу носа літака.

Фото: Reuters