Blue Origin успішно випробувала космічну капсулу New Shepard

Компанія Blue Origin успішно випробувала модернізований суборбітальний апарат New Shepard для польотів з екіпажем. Капсула екіпажу ракетної системи відокремилася від багаторазового прискорювача через дві з половиною хвилини після старту, перш ніж досягти максимальної висоти 107 кілометрів.

Вона приземлився за допомогою парашутів через 10 хвилин 15 секунд після старту ракети з землі. Що стосується прискорювача, він успішно обертається зі швидкістю від 2 до 3 градусів в секунду, що дасть майбутнім пасажирам можливість огляду космосу на 360 градусів. Це 14-я місія New Shepard в цілому, але вона перша як для зміненої капсули екіпажу, так і для її прискорювача.

Модернізована шестимісна капсула екіпажу, оснащена новими функціями, які поліпшують досвід астронавта. У неї є динаміки в салоні, а також мікрофони, які дозволять пасажирам спілкуватися з наземним управлінням. Кожне крісло оснащене системою оповіщення екіпажу, передає повідомлення про безпеку кожному космонавту. Пристрій також має м’які обшивки стін, пристрої шумозаглушення для зменшення зовнішнього шуму всередині капсули, систему охолодження і регулятори вологості.

Нагадаємо, NASA уклало контракт з компанією Джеффа Безоса Blue Origin на запуск ракет