Bloomberg: восени Apple представить iPhone з оновленим дизайном

Як повідомляють джерела видання Bloomberg, восени Apple випустить чотири моделі iPhone 12 з оновленим дизайном.

Очікується, що на традиційній осінній презентації корпорація представить два флагманських пристрої, які стануть спадкоємцями iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, а також дві моделі смартфонів дешевше, що прийдуть на зміну iPhone 11, які будуть значно дешевше.

Все нове покоління iPhone буде оснащене модулем зв’язку 5G, однак новий дизайн отримають лише дві моделі смартфонів (ймовірно, старші). Їх дизайн зроблять ближче до планшету iPad Pro 2018 року. У екрану гаджета приберуть закруглені краї і зроблять його плоским. Торці і кути також перестануть бути обтічними і тепер будуть з нержавіючої сталі.

Флагманські моделі оснастять датчиком світла, трьома камерами і сканером LiDAR для доповненої реальності. Найдорожчий смартфон, спадкоємець iPhone 11 Pro Max, отримає незначне збільшення площі екрану – з 6,5 дюймів до 6,7.

Всі пристрої нового покоління будуть управлятися поліпшеним процесором, головною особливістю якого стане робота з додатками доповненої реальності.

За інформацією Bloomberg, в цьому році презентація нових смартфонів може бути зрушена з вересня на більш пізню дату через пандемію COVID-19.

Нещодавно ми писали про те, що Apple може затримати випуск старших моделей iPhone 12.

Фото: Reuters