Bloomberg: Число великих компаній, що забороняють співробітникам користуватися Zoom, зростає

Найбільші світові компанії забороняють своїм співробітникам користуватися додатком для відеоконференцій Zoom через побоювання з приводу безпеки. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на Bloomberg.

Співробітникам Bank of America необхідно отримувати дозвіл перед використанням програми. Tesla заборонила Zoom на робочих комп’ютерах, а автохолдинг Daimler в листі співробітникам назвав Zoom небезпечною програмою і рекомендував використовувати Microsoft як надійнішу альтернативу.

«Daimler забороняє використовувати Zoom для корпоративного контенту до подальшого повідомлення», – заявив представник компанії Крістоф Седлмайр.

Корпорації NXP і Ericsson настійно рекомендують співробітникам не користуватися Zoоm в робочих цілях. NXP знайшли заміну в програмі Microsoft, а Ericsson – Skype for Business.

Використання забороняється і на державному рівні. Так, на Тайвані і Сінгапурі чиновникам заборонено користуватися Zoom, а в Індії програма визнана небезпечною і ініційований конкурс на розробку альтернативи.

Раніше ми писали про те, що зараз відбувається з Zoom

Фото: Reuters