Apple синхронізувала автозаповнення паролів з iCloud в Chrome

Apple випустила розширення для браузера Chrome на Windows, яке дозволяє використовувати паролі, що зберігаються в iCloud.

«iCloud Passwords дозволяють вам синхронізувати ваші паролі з Safari, які ви створюєте на своєму пристрої Apple в Chrome на Windows», – йдеться в описі Chrome Web Store.

Розширення є в iCloud для Windows версії 12.0, в якому тепер є пункт «паролі» в списку доступних служб. При натисканні на неї з’являється повідомлення про те, що «необхідне розширення iCloud Passwords для Chrome; завантажте розширення для автоматичного заповнення паролів веб-сайтів за допомогою Зв’язки ключів iCloud».

Як випливає з цього опису, якщо ви використовуєте Safari для автоматичної генерації надійних паролів для веб-сайтів, розширення також дозволяє використовувати їх в Chrome. Крім того, паролі, створені в Chrome для Windows, будуть синхронізуватися з iCloud, тому ви зможете використовувати їх на Apple Mac, iPad і iPhone.

iCloud Passwords – один з тих рідкісних продуктів Apple, які перейшли в екосистему Windows, поряд з Apple TV+ для Xbox. Повідомляється, що компанія також планує нові мультимедійні додатки для Windows.

Нагадаємо, усередині Apple виникли розбіжності через розробку AR- і VR-гарнітур