Apple розробляє Face ID для комп’ютерів Mac

Видання 9to5Mac виявило в коді третьої бета-версії macOS Big Sur натяки на майбутню інтеграцію Face ID. Журналісти знайшли згадку «PearlCamera» (кодове ім’я, яке використовувалося для камери TrueDepth і технології Face ID при їх розробці для iPhone X). Також 9to5Mac знайшли в коді такі слова, як «FaceDetect» і «BioCapture», які Apple також використовує для iOS. Видання повідомляє, що уважно вивчило знайдене розширення Face ID і визначило, що воно було створене для macOS.

Ймовірно, доведеться почекати якийсь час, перш ніж Face ID з’явиться на комп’ютерах Mac, оскільки поточні моделі не поставляються з камерами TrueDepth. Крім того, Mac повинен спочатку перейти з чіпів Intel на ARM-процесори Apple.

Однією з технологій, які уможливлюють роботу Face ID, є Neural Engine, спеціалізоване апаратне забезпечення нейронної мережі в чіпі A11 Bionic, що вирішує завдання машинного навчання. Чіпи Intel не мають цієї технології, але Apple вже підтвердила, що Mac з чіпами Apple матимуть той же Neural Engine, що і в смартфонах.

Нагадаємо, Apple закликала користувачів не заклеювати камеру на MacBook