Apple передає владі країн дані про пересування користувачів під час карантину

Apple оголосила про надання державним органам у сфері охорони здоров’я даних Apple Maps, щоб показати, як користувачі переміщаються під час карантинних заходів. Про це повідомляє інформагентство Reuters.

Дані збираються шляхом підрахунку кількості запитів маршрутів в Apple Maps, встановлених на всіх iPhone, і порівняння їх з уже наявними даними для обчислення зміни кількості людей, які їздять, гуляють або користуються громадським транспортом по всьому світу.

За словами Apple, дані оновлюється щодня і порівнюється з датою в середині січня, до того, як були прийняті карантинні заходи в США. На сьогоднішній день понад 90% американців дотримуються режиму самоізоляції, те ж відбувається і в більшості інших країн.

Дані будуть агреговані, особистості користувачів залишаться невідомими, як і їх місце розташування, повідомляють в компанії.

Інформацію про те, як пересуваються і подорожують в 63 країнах світу і регіонах світу можна подивитися на офіційному сайті Apple.

Apple не надає абсолютну кількість запитів або певну кількість переміщуваних людей, натомість дані виражаються в процентах запитів в порівнянні з базовим показником на середину січня.

Раніше ми писали про те, що восени Apple представить iPhone з оновленим дизайном

Фото: Reuter